dwk@dwk-poznan.pl ul. Garbary 56, 61-758 Poznań, PL

Treffen bei Firma TALEX S.A.

2020-02-27

W czwartek 27.02.2020 gościliśmy w firmie Talex S.A. wspólnie z grupą przedstawicieli Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan.
Temat przewodni spotkania i jednocześnie prezentacji, którą odbyła się po zwiedzeniu zakładu to „Dlaczego warto inwestować w chmurę?”. Spotkanie zgromadziło ponad 60 osób.
Spotkanie jak już wcześniej wspomniałam rozpoczęło się od zwiedzania TALEX DATA CENTER oraz istotnej dla spółki infrastruktury, w tym Biur Zapasowych, Działu Obsługi Klienta czy Rollout Factory.
Kolejnym punktem spotkania była prelekcja wygłoszona przez Prezesa firmy TALEX, Janusza Gocałka dot. usług chmurowych, bazując na wieloletnim doświadczeniu, jakie zdobyło w tym zakresie TALEX DATA CENTER, które spełnia obecnie najwyższe standardy w zakresie niezawodności i bezpieczeństwa, w tym wynikające z wymagań stawianych przez regulatorów, takich jak KNF.
Zaprezentowana w prelekcji wizja Platformy Usług Chmurowych osadzona jest na platformach branżowych (np. dla sektora finansowego) z uwzględnieniem platform aplikacyjnych.
Po części merytorycznej w kuluarach toczyły się ożywione dyskusje do późnych godzin wieczornych. Możemy więc uznać kolejne spotkanie DWK za bardzo udane! Ogromne podziękowania należą się firmie TALEX za zaproszenie nas do siebie i pokazanie miejsc, do których mają dostęp tylko upoważnieni pracownicy firmy.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania, które umieściliśmy na naszym profilu na FB: https://www.facebook.com/170030657051820/posts/535902903797925/?d=n