dwk@dwk-poznan.pl ul. Garbary 56, 61-758 Poznań, PL

Spotkanie z Marszałkiem Województwa Wielkopolskiego - Markiem Woźniakiem

2023-01-26

Za nami pierwsze w tym roku spotkanie Członków DWK. Na zaproszenie Wielkopolskiego Klubu Kapitału uczestniczyliśmy w spotkaniu z Marszałkiem Województwa Wielkopolskiego, Markiem Woźniakiem.
Tematem przewodnim wydarzenia były programy oraz instrumenty finansowania dla przedsiębiorców dostępne w ramach nowej perspektywy funduszy unijnych na lata 2021-2027.
Marszałek opowiedział o potencjale gospodarczym Wielkopolski oraz o planowanych w województwie inwestycjach. Przekazał też ważne informacje o puli środków unijnych dostępnych dla wielkopolskich przedsiębiorców w ramach programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski. Szczegółowo o programach unijnych opowiedzieli przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego: Grzegorz Potrzebowski - Dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej, Michał Kurzawski - Zastępca Dyrektora Departamentu Polityki Regionalnej oraz Sylwia Wójcik - Dyrektor Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego.

Po części merytorycznej nie zabrakło dyskusji w kuluarach, które są nieodłącznym elementem spotkań organizowanych przez Polsko-Niemieckie Koło Gospodarcze. Dziękujemy Wielkopolskiemu Klubowi Kapitału za zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu oraz możliwość wymiany myśli oraz doświadczeń w jeszcze szerszym gronie.
Poniżej znajdziecie Państwo link do publikacji na Linkedin, gdzie zamieszczone są zdjęcia ze spotkania. 
Link do publikacji: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7026310443786735616