dwk@dwk-poznan.pl ul. Garbary 56, 61-758 Poznań, PL

Spotkanie z himalaistką Moniką Witkowską

2022-03-23

Dziękujemy bardzo za skorzystanie z zaproszenia na zeszłotygodniowe spotkanie organizowane wspólnie z firmą TEXET POLAND, którego gościem była wyjątkowa osoba, autorka wielu książek o górach, himalaistka Monika Witkowska. Podczas tego spotkania dowiedzieliśmy się jak wiele wspólnego mają biznes z himalaizmem.
Spotkanie było też doskonała okazją podzielenia się z uczestnikami bieżącą ofertą oraz aktywnościami firmy TEXET POLAND oraz pasjami sportowymi i społecznymi jej Prezesa, dr Mariusza Szeiba.
Spotkanie uświetniło przekazanie wyróżnień osobom z grona firm zrzeszonych w Polsko-Niemieckim Kole Gospodarczym w Poznaniu, które w szczególny sposób zaangażowały się w działalność charytatywną prowadzoną przez TEXET POLAND.

Miło nam równocześnie poinformować, że zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj wyjechał do Lwowa z magazynu TEXET Poland transport z odzieżą i obuwiem dla Ukrainy.
Dziękujemy raz jeszcze wszystkim uczestnikom spotkania i zapraszamy na kolejne spotkanie DWK, które odbędzie się już 6.04.2022 w siedzibie firmy Concordia Design i LAB150.

Na naszym profilu FB znajdziecie Państwo galerię zdjęć z tego spotkania - (3) DWK - Polsko-Niemieckie Koło Gospodarcze – posty | Facebook