dwk@dwk-poznan.pl ul. Garbary 56, 61-758 Poznań, PL

Spotkanie z Golfem

2021-09-07

Za nami kolejne pasjonujące spotkanie członków i sympatyków DWK, które odbyło się w miniony wtorek na Polu Golfowym w Trzaskowie. W wydarzeniu uczestniczyli również członkowie Wielkopolskiego Klubu Kapitału. Spotkanie z golfem miało charakter eventu plenerowego, którym jednocześnie zamykamy sezon letni. Nie zabrakło słonecznej pogody, sportowych emocji, ducha rywalizacji oraz świetnej zabawy. W spotkaniu uczestniczyli zarówno grający już w golfa jak i osoby, które po raz pierwszy miały styczność z tą dyscypliną sportu. 
Wydarzenie uświetniły dwie prelekcje, pierwsza odpowiadająca na pytanie dlaczego połączenie golfa i biznesu to tak idealny mariaż, którą poprowadził Hans-Jörg Otto (wieloletni członek DWK i pasjonat tej dyscypliny sportu) oraz druga firmy Davidoff na temat palenia cygar i whisky, poprowadzona przez Caballero - Aficionado Club Poznań. 
Po prelekcjach wręczono puchary grającym w golfa oraz wyróżnienia i nagrody uczestnikom treningu. Spotkanie uświetniła niesamowita kuchnia restauracji Oskoma oraz odbywające się po kolacji rozmowy w kuluarach. 
Dziękujemy Wszystkim za udział w tym wydarzeniu i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu DWK!
Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze spotkania oraz obejrzenia zdjęć na naszym profilu na Facebooku: DWK - Polsko-Niemieckie Koło Gospodarcze – posty | Facebook