dwk@dwk-poznan.pl ul. Garbary 56, 61-758 Poznań, PL

Spotkanie z firmą LUNEOS Sp. z o.o.

2022-10-11

Za nami kolejne bardzo ciekawe spotkanie członków Polsko-Niemieckiego Kola Gospodarczego w Poznaniu, które tym razem odbyło się w restauracji SPOT w Poznaniu a organizatorem i gospodarzem wydarzenia była firma LUNEOS Sp. z o.o.

Spotkanie rozpoczęło się prelekcją dr Anny Dębowskej, Dyrektora Sprzedaży i Marketingu w firmie LUNEOS Sp. z o.o., która opowiedziała o ogromnych korzyściach płynących z odnawialnych źródeł energii i dlaczego w dzisiejszych czasach jest to konieczność. Uczestnicy poznali rozwiązania Transformacji Energetycznej 360 zamknięte w Pakiecie NEW ENERGY, które dzięki partnerowi Luneos – szwajcarskiemu funduszowi SUSI Partners nie wymagają od klientów kosztów inwestycyjnych.

Po prezentacji rozpoczął się mecz winiarski Niemcy vs Polska, który poprowadził Tomasz Prange-Barczynski. Mecz ten był podróżą po najżyźniejszych terenach Niemiec i Polski pod uprawy winorośli, a także po legendarnych, jak i najmłodszych winnicach. Spotkanie nie mogło się obyć bez degustacji win. Zdania były podzielone, czy mecz powinny wygrać wina niemieckie czy polskie. Dyplomatycznie ustalono, że wynik meczu zakończył się remisem.
O degustacji, na forum, bardzo pochlebnie wypowiedział się także Ambasador Andrzej Byrt, oraz przytoczył wiele swoich arcyciekawych anegdot.

Wydarzenie było również świetną okazją do networkingu, gdzie każdy mógł, oprócz podzielenia się wrażeniami dotyczącymi degustacji win, swobodnie nawiązywać kontakty i rozmawiać o wyzwaniach, z którymi zmagają się przedsiębiorcy. Była to doskonała okazja, aby poznać się bliżej i nawiązać silne relacje biznesowe.
Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom w tym również przedsiębiorcom z Wielkopolski Wschodniej oraz firmie LUNEOS Sp. z o.o. za doskonale zorganizowane spotkanie.
Na naszym profilu na Linkedin znajdziecie Państwo kilka zdjęć z tego wydarzenia – https://www.linkedin.com/posts/deutsch-polnischer-wirtschaftskreis-in-poznan_transformacjienergetycznej360-newenergy-winnicach-activity-6988925061277597697-ASHF?utm_source=share&utm_medium=member_desktop