dwk@dwk-poznan.pl ul. Garbary 56, 61-758 Poznań, PL

Spotkanie z Agencją Reklamową Look Ad

2023-05-16

We wtorek 16.05 odbyło się kolejne spotkanie członków Polsko-Niemieckiego Koła Gospodarczego w Poznaniu, którego organizatorem była Agencja Reklamowa Look Ad.

Gospodarze spotkania wprowadzili nas w świat efektywnych rozwiązań z różnych obszarów marketingu (w szczególności nakierowanych na skuteczne pozyskiwanie i obsługę klientów), a przy okazji zaprezentowali kilka ciekawych projektów zrealizowanych na arenie polskiej i międzynarodowej.
Look Ad jest agencja reklamowa działająca w pięciu obszarach: branding, wsparcie sprzedaży, programy lojalnościowe, digital oraz field marketing. Agencja skupia się na realizowaniu projektów wspierających sprzedaż produktów i usług oraz kreujących wizerunek marek. Firma należy do grupy kapitałowej Upright, a w swoich projektach kieruje się zasadą: „Działamy kompleksowo, myślimy biznesem, a nasze narzędzia i sposób pracy po prostu działają”.

W imieniu Look Ad serdecznie dziękujemy za to niezwykle owocne spotkanie.
Był to bardzo inspirujące wydarzenie, które stanowiło również doskonałą okazją do networkingu i wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami w zakresie tematyki prezentowanej na spotkaniu.

Więcej zdjęć: https://www.linkedin.com/posts/deutsch-polnischer-wirtschaftskreis-in-poznan_marketingu-klientaejw-branding-activity-7067550753829044224-H42m?utm_source=share&utm_medium=member_desktop.