dwk@dwk-poznan.pl ul. Garbary 56, 61-758 Poznań, PL

Spotkanie w Klubie Biznesu Warta Poznań

2022-04-28

Pod koniec kwietnia (28.04) wspólnie z Klubem Biznesu Warta Poznań odbyło się wyjątkowe wydarzenie skierowane do firm członkowskich oraz zaprzyjaźnionych z DWK.
Warta Poznań jako Klub chce być integrującym podmiotem także w obszarze biznesu i ta idea była hasłem przewodnim tego spotkania.

Gości przywitali Prezes Zarządu Warty Poznań, Bartosz Wolny oraz Członek Zarządu Polsko-Niemieckiego Koła Gospodarczego, Karolina Barałkiewicz-Sokal. Podczas spotkania mieliśmy możliwość dowiedzieć się jak funkcjonuje klub poprzez liczby, które go dookreślają, posłuchać na temat analityki i danych w kontekście uzyskiwania wyników a także sferze charytatywnej w Klubie i sekcji amp futbolu Warty Poznań.

Nie mogło zabraknąć prezentacji i degustacji piw Browaru za Miastem, ściśle współpracującym z Klubem Biznesu Warta Poznań, którą poprowadził Marek Wziątek, współwłaściciel Browaru. Po części oficjalnej, przy okazji rozmów biznesowych uczestnicy mogli skosztować wyśmienitych piw oferowanych przez Browar za Miastem a także zmierzyć się z zawodnikiem Warty Poznań przy stole pingpongowym.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej ze spotkania: https://youtu.be/0Koah-xuHto