dwk@dwk-poznan.pl ul. Garbary 56, 61-758 Poznań, PL

Spotkanie w firmie EL-CAB w Bolechowie

2019-01-10

W miniony czwartek 10.01.2019 mieliśmy okazje gościć w firmie EL-CAB w Bolechowie na pierwszym w tym roku spotkaniu naszego Koła. Firma EL-CAB zajmuje się produkcją wiązek kablowych do autobusów, pojazdów szynowych, maszyn budowlanych i rolniczych, pojazdów specjalnych a także łodzi i jachtów i jest jednocześnie jednym z wieloletnich członków naszego Stowarzyszenia. Spotkanie połączone było z podsumowaniem działalności DWK w minionym roku oraz planami na rok 2019. Firma EL-CAB przygotowała również prezentację dotyczącą swojej działalności, pokazując zarówno tło historyczne jak to co dzieje się u nich obecnie. Mieliśmy również możliwość obejrzeć na żywo jak tworzona jest wiązka kablowa i jak bardzo złożony jest to proces. Jesteśmy ogromnie wdzięczni i dziękujemy Gospodarzom za tak profesjonalnie zorganizowane spotkanie.