dwk@dwk-poznan.pl ul. Garbary 56, 61-758 Poznań, PL

Spotkanie w firmie BEYOND.PL

2023-04-18

Dzielenie się wiedzą z lokalną społecznością - szkolną, akademicką, naukową czy biznesową jest na stałe wpisana w działania edukacyjne firmy Beyond.pl. Ich celem jest zwiększanie świadomości na temat zrównoważonej transformacji cyfrowej.
W drugiej połowie kwietnia mieliśmy przyjemność gościć w Data Center Beyond.pl w Poznaniu. Spotkanie zgromadziło blisko 40 przedstawicieli firm zrzeszonych w Polsko-Niemieckim Kole Gospodarczym.

Podczas spotkania gospodarze wprowadzili nas w świat nowoczesnych technologii i data center – wyjaśnili jak działają centra danych, co wyróżnia obiekt Beyond.pl na tle konkurencji oraz dlaczego centra danych mają coraz większe znaczenie dla prowadzenia bezpiecznego i efektywnego biznesu. 
Wydarzenie było także doskonałą okazją do zwiedzenie Data Center 2, najbezpieczniejszego centrum przetwarzania danych w Polsce i regionie oraz okazją do rozmów przedstawicieli biznesu z ekspertami Beyond.pl.

Organizatorowi spotkania serdecznie dziękujemy za zaproszenie a wszystkim uczestnikom za liczne przybycie.

Zdjęca ze spotkania znajdziecie Państwo na naszym profilu na Linkedin: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7066833107101827072.