dwk@dwk-poznan.pl ul. Garbary 56, 61-758 Poznań, PL

Spotkanie członkowskie w RELOPACK Solutions

2022-09-13

W miniony wtorek mieliśmy przyjemność odbyć spotkanie w siedzibie jednego z naszych członków, firmie Relopack Solutions Sp. z o.o. w Chludowie.
Spotkanie zgromadziło około 50 osób i obfitowało w wiele ciekawych informacji i faktów z życia i działalności firmy.
Relopack zajmuje się pakowaniem eksportowym, relokacjami zakładów przemysłowych oraz dystrybucją materiałów opakowaniowych i produkcją skrzyń transportowych. Większość działań, które skupia wokół siebie wiąże się z szeroko rozumianym bezpieczeństwem transportu i logistyki zakładowej.
W spotkaniu wzięły również udział przedstawicielki Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych, które opowiedziały o pomocy, którą organizują dla obywateli Ukrainy w punkcie na dworcu PKP w Poznaniu i zachęcały do wspierania w każdej formie tej inicjatywy.
Wydarzenie uświetnił Browar Za Miastem, który zorganizował degustację piw a Marek Wziątek, współwłaściciel Browaru opowiedział nam o procesie produkcji piwa oraz o rozpoczęciu emisji akcji Browaru Za Miastem. Więcej informacji na ten temat przeczytacie Państwo na www.NaszBrowar.pl.
Organizatorowi dziękujemy za bardzo ciekawe i merytoryczne spotkanie a uczestnikom za tak liczne przybycie.

Więcej zdjęć ze spotkanie znajdziecie Państwo na naszym profiilu na Facebooku - W miniony wtorek... - DWK - Polsko-Niemieckie Koło Gospodarcze | Facebook.