dwk@dwk-poznan.pl ul. Garbary 56, 61-758 Poznań, PL

Gala Jubileuszowa 20-lecia DWK

2023-09-29

W piątek 29.09 odbyła się Gala Jubileuszowa z okazji 20-lecia istnienia Polsko-Niemieckiego Koła Gospodarczego w Poznaniu. Wydarzenie to zgromadziło ponad 100 gości w tym przedstawicieli Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Urzędu Miasta Poznania, przedsiębiorców oraz organizacji działających w Poznaniu i w Wielkopolsce, z którymi jako DWK mamy przyjemność współpracować na co dzień.

Podczas oficjalnej części Gali Jubileuszowej głos zabrali między innymi: Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego – Wojciech Jankowiak, Przewodniczący Rady Miasta Poznania – Grzegorz Ganowicz oraz Prezes Schattdecor SE - Roland Auer.
 
Była to dla nas wyjątkowo wzruszająca chwila, bo udało nam się spotkać, zarówno z tymi z Państwa, z którymi widujemy się regularnie podczas naszych spotkań członkowskich, jak i tymi, którzy DWK współtworzyli, a obecnie ze z względów zawodowych lub prywatnych na stałe nie zamieszkują już w Poznaniu/Wielkopolsce. Dziękujemy bardzo za to, że wspólnie z Państwem mogliśmy świętować ten wyjątkowy jubileusz.
 
Ogromne podziękowania należą się też wszystkim osobom oraz firmom członkowskim, zaangażowanym w powstanie Kroniki Filmowej DWK, którą zaprezentowaliśmy podczas Gali Jubileuszowej. Bez Państwa ten film by nie powstał!
 
Serdecznie podziękowania kierujemy również do sponsorów tego wydarzenia:
- Bartex Bartol sp. z o.o. sp.k. / Piotr Zeuschner +48 502 386 560
- VON ZANTHIER & DACHOWSKI Poznań
- Grafos Dąbrowski, Jarmużek sp. k.
 
Szczególne podziękowania należą się także Janowi Adamczewskiemu – saksofoniście, bez którego nie było by tak pięknej oprawy muzycznej oraz zaplecza technicznego dla tej uroczystości.
 
Dziękujemy bardzo i do zobaczenia na naszych comiesięcznych spotkaniach członkowskich. A już za niecałe 5 lat zapraszamy na wspólne świętowanie ćwierćwiecza istnienia DWK!