dwk@dwk-poznan.pl ul. Garbary 56, 61-758 Poznań, PL

Elektroniczny obieg dokumentów i zawieranie umów online - spotkanie z firmą SIGNIUS S.A.

2022-05-10

W miniony wtorek w Hotelu Novotel Poznań Centrum odbyło się spotkanie członkowskie DWK, które organizowaliśmy wspólnie z firmą SIGNIUS S.A.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za liczne przybycie oraz aktywny udział w wydarzeniu, na którym mogliśmy wysłuchać prelekcji na temat podpisu elektronicznego oraz perspektywy prawnej i biznesowej, która się z nim wiąże. Mieliśmy również okazję zapoznać z platformą SIGNIUS Professional do zdalnego podpisywania dokumentów podpisem kwalifikowanym i zaawansowanym.

W imieniu organizatora spotkania, firmy SIGNIUS, dziękujemy w szczególności za ciekawe rozmowy i podzielenie się spostrzeżeniami, wątpliwościami oraz potrzebami z jakimi na co dzień się Państwo borykacie podpisując dokumenty elektronicznie.
Mamy nadzieję, że przekazane informacje były dla Państwa przydatne oraz, że udało nam się „odczarować” świat digitalizacji procesów i pokazać prosty, wygodny, a zarazem bezpieczny sposób na zawieranie umów online.

na naszym profilu na FB znajdziecie Państwo zdjęcia ze spotkania: DWK - Polsko-Niemieckie Koło Gospodarcze – posty | Facebook