Grupa HR – Miej oko na talent

14 marca 2024 r.

Ekscytujący powrót GRUPY HR! W dniu 14 marca 2024 r., po przerwie, odbyło się nasze długo oczekiwane spotkanie grupy HR i liderów, zatytułowane „Miej oko na talent"!

 

Spotkanie rozpoczęła Karolina Barałkiewicz-Sokal – Członkini Zarządu DWK – Polsko-Niemieckie Koło Gospodarcze, witając serdecznie wszystkich gości. Następnie głos zabrała Monika Woźniak z MONDI – praca w Niemczech podsumowując blisko 10 lat inspirujących spotkań. Po niemal dekadzie aktywnego zaangażowania w organizację spotkań grupy HR w DWK, stojąc u progu nowych wyzwań zawodowych, Monika symbolicznie przekazała pałeczkę nowym liderkom wydarzenia: Edycie Jagodzińskiej-Pawluk i Dorocie Szylak z ProUp Solutions – Ludzie. Rozwój. Efekty oraz Karolinie Barałkiewicz-Sokal i Pauli Staszak-Urbańskiej z Kancelarii VON ZANTHIER & DACHOWSKI.

Serdecznie podziękowaliśmy Monice Woźniak z MONDI – praca w Niemczech za jej dotychczasowe zaangażowanie, a nowym patronom wydarzenia życzymy równie owocnej i inspirującej współpracy.

Edyta Jagodzińska-Pawluk poprowadziła dyskusję o talentach, zachęcając do otwartej wymiany doświadczeń i poglądów.

Najważniejsze wnioski?

1. Rozwój kompetencji miękkich powinien być priorytetem w programach talentowych, aby umożliwić efektywną współpracę między ekspertami o wysokich kompetencjach technicznych.

2. Wartościowi pracownicy muszą mieć wpływ na kształtowanie firmy i uczestniczyć w projektach, co wymaga od nas regularnej komunikacji, by zrozumieć ich potrzeby.

3. Przełożeni powinni być aktywnymi orędownikami programów talentowych, zapewniając mentoring i uznając je za strategiczny priorytet.

Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za przybycie a #zainspirowanych zapraszamy do współpracy i udziału w kolejnych spotkaniach!

 

Więcej zdjęć ze spotkania znajdziecie Państwo na naszym profilu na Linkedin