Home   →   Aktualności

2024

 

Spotkanie w firmie CheMeS

 

W środę tj. 17 kwietnia 2024 r. odbyło się spotkanie członków DWK. Mieliśmy przyjemność gościć w firmie CheMeS Sp. z o.o. w Sadach pod Poznaniem.

2024

 

Spotkanie z himalaistką Moniką Witkowską

 

W środę 28 lutego 2024 r. na zaproszenie dr. Mariusza Szeiba, Prezesa Zarządu firmy TEXET POLAND, członkowie DWK mieli przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z himalaistką Moniką Witkowską.

2024

 

Spotkanie w firmie UTAL Sp. z o.o.

 

8 lutego mieliśmy przyjemność gościć w siedzibie jednego z naszych członków, firmie UTAL Sp. z o.o. UTAL to światowy lider w produkcji tablic rejestracyjnych, jak również systemowych rozwiązań powiązanych z ich wytwarzaniem i dystrybucją.

2024

 

Spotkanie w siedzibie Miler Graphics Poland

 

Podczas pierwszego w tym roku spotkania DWK, które odbyło się w miniony wtorek tj. 30 stycznia w siedzibie Miller Graphics Poland, mieliśmy okazję nie tylko podyskutować o najnowszych trendach w branży drukarskiej, ale także nawiązać cenne relacje biznesowe.

2023

 

Spotkanie wigilijne

 

W drugi wtorek grudnia w restauracji Lars, Lars & Lars przedstawiciele firm członkowskich DWK – Polsko-Niemieckie Koło Gospodarcze spotkali się, aby w świątecznej atmosferze podsumować mijający rok i złożyć sobie życzenia na zbliżające się Święta.

2023

 

Zrównoważony rozwój, czyli spotkanie w firmie TEXET

 

O nieoczywistych korzyściach związanych z wdrażaniem działań ESG i o tym, czym jest zrównoważony rozwój w życiu codziennym rozmawialiśmy podczas spotkania DWK – Polsko-Niemieckie Koło Gospodarcze, AHK Polska i Scandinavian-Polish Chamber of Commerce (SPCC), które odbyło się 26 października 2023 r. w firmie TEXET Poland.

2023

 

Wolontariat pracowniczy, czyli mądre pomaganie w świecie biznesu

 

We wtorek tj. 24.10.2023 odbyło się kolejne spotkanie członków DWK. Tematem przewodnim był WOLONTARIAT PRACOWNICZY CZYLI MĄDRE POMAGANIE W ŚWIECIE BIZNESU.

2023

 

Jubileusz 20-lecia DWK

 

W piątek 29.09 odbyła się Gala #Jubileuszowa z okazji 20-lecia istnienia DWK – Polsko-Niemieckie Koło Gospodarcze. Wydarzenie to zgromadziło ponad 100 gości w tym przedstawicieli Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Urząd Miasta Poznania, #przedsiębiorców oraz #organizacji działających w Poznaniu i w Wielkopolsce, z którymi jako DWK mamy przyjemność współpracować na co dzień.