Spotkanie w firmie CheMeS

17 kwietnia 2024 r.

W środę tj. 17 kwietnia 2024 odbyło się spotkanie członków DWK. Mieliśmy przyjemność gościć w firmie CheMeS Sp. z o.o. w Sadach pod Poznaniem. Spotkanie zgromadziło grupę około 30 osób, w tym wielu firm z rynku poligraficznego.

 

CheMeS jest firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem, która z pasją i zaangażowaniem przekształciła się z rodzinnej inwestycji w potężne przedsiębiorstwo, odnoszące znaczące sukcesy na rynku #poligraficznym.

Minione lata były powiązane ze znaczącymi inwestycjami, ambitnymi planami rozwoju jak i udoskonalaniem systemów zapewnienia jakości.

W roku 2019 nastąpiło wejście Spółki do grupy Prime Label Investment Company, z którą realizowane są bardzo ambitne plany na przyszłość – konsekwentny rozwój firmy oraz wdrożenie nowych technologii, ale również rozwój każdego pracownika.

 

Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję przyjrzeć się z bliska procesowi produkcji etykiet oraz tub z laminatu. Wydarzenie było też świetną okazją do networkingu i nawiązania nowych relacji biznesowych.

Dziękujemy firmie CheMeS Sp. z o.o. za organizację tego wyjątkowego spotkania a uczestnikom za liczne przybycie.