Spotkanie w firmie UTAL Sp. z o.o.

8 lutego 2024 r.

8 lutego mieliśmy przyjemność gościć w siedzibie jednego z naszych członków, firmie UTAL Sp. z o.o. UTAL to światowy lider w produkcji tablic rejestracyjnych, jak również systemowych rozwiązań powiązanych z ich wytwarzaniem i dystrybucją.

 

Uczestnicy mieli okazję posłuchać prezentacji Jacka Wojciechowskiego – Prezesa Zarządu na temat historii powstania firmy oraz jej dynamiki rozwoju w ostatnich latach, a także poznać innowacyjne technologie, które firma stosuje w procesie produkcji, podkreślające jej wysoką pozycję na rynku.

Firma od lat wdraża i stosuje rozwiązania ekologiczne, które nie tylko przynoszą oszczędności finansowe, ale również redukują emisję gazów cieplarnianych, co zbliża firmę do osiągnięcia neutralności klimatycznej.

Spotkanie było również doskonałą okazją do zapoznania się z ofertę w zakresie dostarczania wysokiej jakości zabezpieczeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Wydarzenie dostarczyło wielu ciekawych informacji na temat specyfiki produkcji tablic rejestracyjnych. Było też świetną okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami czyli szeroko rozumianego networkingu, gdyż w spotkaniu uczestniczyli również członkowie Wielkopolskiego Klubu Kapitału (WKK).

Dziękujemy gospodarzowi za zaproszenie nas do udziału w spotkaniu i życzymy wielu kolejnych sukcesów biznesowych!!!