Gala Jubileuszowa na XX-lecie DWK

29 września 2023 r.

W piątek 29.09 odbyła się Gala Jubileuszowa z okazji 20-lecia istnienia DWK – Polsko-Niemieckie Koło Gospodarcze. Wydarzenie to zgromadziło ponad 100 gości w tym przedstawicieli Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Urząd Miasta Poznania, przedsiębiorców oraz organizacji działających w Poznaniu i w Wielkopolsce, z którymi jako DWK mamy przyjemność współpracować na co dzień.

 

Podczas oficjalnej części Gali Jubileuszowej głos zabrali między innymi: Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego – Wojciech Jankowiak, Przewodniczący Rady Miasta Poznania – Grzegorz Ganowicz oraz Prezes Schattdecor SE – Roland Auer.

Była to dla nas wyjątkowo wzruszająca chwila, bo udało nam się spotkać, zarówno z tymi z Państwa, z którymi widujemy się regularnie podczas naszych spotkań członkowskich, jak i tymi, którzy DWK współtworzyli, a obecnie ze z względów zawodowych lub prywatnych na stałe nie zamieszkują już w Poznaniu / Wielkopolsce.

Dziękujemy bardzo za to, że wspólnie z Państwem mogliśmy świętować ten wyjątkowy jubileusz.

Ogromne podziękowania należą się też wszystkim osobom oraz firmom członkowskim, zaangażowanym w powstanie Kroniki Filmowej DWK, którą zaprezentowaliśmy podczas Gali Jubileuszowej. Bez Państwa ten film by nie powstał!

Serdecznie podziękowania kierujemy również do sponsorów tego wydarzenia:

• Bartex Bartol Sp. z o.o. sp.k. / Piotr Zeuschner +48 502 386 560

• VON ZANTHIER & DACHOWSKI

• Grafos Dąbrowski, Jarmużek sp. k.

oraz Jan Adamczewski Music – saksofoniście, bez którego nie było by tak pięknej oprawy muzycznej oraz zaplecza technicznego dla tej uroczystości.

Dziękujemy bardzo i do zobaczenia na naszych comiesięcznych spotkaniach członkowskich. A już za niecałe 5 lat zapraszamy na wspólne świętowanie ćwierćwiecza istnienia DWK!